In urma multor instalari si modificari de teme, Unity s-a cam "deranjat". Asadar trebuie sa o aduc la setarile de fabrica. Acest lucru se face in terminal prin urmatoarea comanda:
unity --reset
iar daca se doreste si resetarea icoanelor, tot in terminal:
unity --reset-icons
unity --reset
iar daca se doreste si resetarea icoanelor, tot in terminal:
unity --reset-icons
Comentarii
Trimiteți un comentariu